.:[Jivotno]:.
Здравейте Smile
В този форум ще намерите много нови приятели !
Може да разменяте жълтици !
Пазар...
Абе за всичко каквото се сетите Smile
Регистрирайте се и се забавлявайте Smile

Join the forum, it's quick and easy

.:[Jivotno]:.
Здравейте Smile
В този форум ще намерите много нови приятели !
Може да разменяте жълтици !
Пазар...
Абе за всичко каквото се сетите Smile
Регистрирайте се и се забавлявайте Smile
.:[Jivotno]:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ето го и моето мнение..

Go down

Ето го и моето мнение.. Empty Ето го и моето мнение..

Писане  didee Нед Сеп 18, 2011 9:12 pm

Здравейте!Главно се обръщам към модераторите и админите на сайта...Имам някои идеи относно сайта...Но ще ги напиша тук..Защото анкетата ми не се получи..И така ето това което би ви помогнало да реализиране на сайта...в животното направете опция форум така повече хора да разберат че съществува форум на сайта и да се регистрират..защото гарантирам ви че половината животно.сом не знае за форума..2-ро вземете да направите една обратна връзка до съобщенията..че не като на някои му откраднат животното или нещо друго да пише в Площада а да докладва конкретното животно на обратната връзка и те да вземат някакви мерки...Нали знаете за играта на XS softwer Lady popular повечето лейдита които са ги баннали че крадът лейдита идват тук в животното и правят същото защото тук никой не ги баннва ии се продължава това крадене само че при животното никой нищо не им казва и това не е ли нелепо Suspect аз съм регистрирана в форума на лейди популар и там при убиди или някви такива те наказват затова повечето хора там не си позволяват да правят такива работи..3-то вземете да направете раздел с анонси в които да вземете да пускате новини за нови колекции и някви други такива..макар че има подобно нещо в опцията Къщичка ..Направете и един раздел с помощ в които да е обеснено какви наказания ще получат животни които крадът или правят хакове.. и мултиакаутинг.. и още бих искала за опцията известни животни ако си бил извистно животно 1 седмица под ред на 1-во 2-ро или 3-то място да получават награди от рода на статуетки които не могат да се закупят .. Е това беше от мен надявам се да има прогрес ..1 scratch study flower пс НАДЯВАМ СЕ ДА НЕ ЗАТВОРИТЕ ТЕМАТА ЗАЩОТО НЕ ТРЯБВА ДА Е ТУК НО НЕ МИ СТАНА АНКЕТАТА..
didee
didee
Новаче Хлапаче
Новаче Хлапаче

Брой мнения : 15
Join date : 29.07.2011
Age : 25

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите