.:[Jivotno]:.
Здравейте Smile
В този форум ще намерите много нови приятели !
Може да разменяте жълтици !
Пазар...
Абе за всичко каквото се сетите Smile
Регистрирайте се и се забавлявайте Smile

Join the forum, it's quick and easy

.:[Jivotno]:.
Здравейте Smile
В този форум ще намерите много нови приятели !
Може да разменяте жълтици !
Пазар...
Абе за всичко каквото се сетите Smile
Регистрирайте се и се забавлявайте Smile
.:[Jivotno]:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jivotno.com

+12
natity
demi_sisi
jivotno_news
doroti45
Slava2
tomito991
Eight Below
MilayCyrus
jivko
Toby_99
firedog123
nola01
16 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

jivotno.com - Page 2 Empty Re: jivotno.com

Писане  tomito991 Чет Мар 04, 2010 10:26 am

nola01 написа:iskam da stana izvestno jivotno moeto e www.jivotno.com/belinda krasavica
molq vi admini,poradvaite mi se Like a Star @ heaven

темата не е за тук а и пиши с български букви
tomito991
tomito991
Напредва
Напредва

Брой мнения : 33
Join date : 09.02.2010

Върнете се в началото Go down

jivotno.com - Page 2 Empty Re: jivotno.com

Писане  nola01 Пет Мар 05, 2010 10:15 am

MilayCyrus написа:
nola01 написа:с никои Twisted Evil маили да не ми пи6е
Еми форума не е твой!Тя може да пише нещо и ако Модераторите видят че е нещо обидно или нещо такова ще заключат темата(така мисля де )В по миналата тема почна да я обиждаш като и казваше бебе и такива!Престани вече!!!

Така е
queen
ти и онова тъпо хъски Ейт незнам си къф сте лика прилика(инат до тъпак и луд до лудница Evil or Very Mad Exclamation ) не се мислете за голяма работа 6тот не сте и нормални!!!вие двете сте ето това alien alien alien alien alien alien alien alien е,двете путки тутурутки са тъпи лго4и rabbit rabbit rabbit а ти Ейт незнам си къф,си върха на путките заедно с майли смайли(тъпали Mad )въоб6те не ми влияете...!квото да ви казва мръсната уста ни6то няма да напрая,аз съм за моето мнение и ТО4КА!!!путки таквис Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect What a Face What a Face What a Face Sleep Sleep Sleep Basketball lol! lol! lol! lol! lol!
nola01
nola01
Много Напредва
Много Напредва

Брой мнения : 110
Join date : 22.01.2010

http://www.kefche.com

Върнете се в началото Go down

jivotno.com - Page 2 Empty Re: jivotno.com

Писане  nola01 Пет Мар 05, 2010 10:19 am

MilayCyrus написа:я си затваряй остата ПиЛиенЦе Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
пиленце!?!?!?!?!ти май полудя(колкото луда бе6е)ами аз!?как да ти викам!?пух4енце ли!? Rolling Eyes направо не знам какво си и ти,ама!!!не ме нари4ай пиленце Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Exclamation да не сме......я се овладей Idea
nola01
nola01
Много Напредва
Много Напредва

Брой мнения : 110
Join date : 22.01.2010

http://www.kefche.com

Върнете се в началото Go down

jivotno.com - Page 2 Empty Re: jivotno.com

Писане  nola01 Пет Мар 05, 2010 10:22 am

tomito991 написа:
nola01 написа:iskam da stana izvestno jivotno moeto e www.jivotno.com/belinda krasavica
molq vi admini,poradvaite mi se Like a Star @ heaven

темата не е за тук а и пиши с български букви
ти пък,едва полу новак-хлапак се отваря!!! tongue tongue tongue не съм на потчинение,ясно путке номет 3 (след майли и Ейт не знам си къф) affraid pig pig pig
nola01
nola01
Много Напредва
Много Напредва

Брой мнения : 110
Join date : 22.01.2010

http://www.kefche.com

Върнете се в началото Go down

jivotno.com - Page 2 Empty Re: jivotno.com

Писане  MilayCyrus Пет Мар 05, 2010 8:25 pm

nola01 написа:
tomito991 написа:
nola01 написа:iskam da stana izvestno jivotno moeto e www.jivotno.com/belinda krasavica
molq vi admini,poradvaite mi se Like a Star @ heaven

темата не е за тук а и пиши с български букви
ти пък,едва полу новак-хлапак се отваря!!! tongue tongue tongue не съм на потчинение,ясно путке номет 3 (след майли и Ейт не знам си къф) affraid pig pig pig

Разкарай се пиленце от форума че не знам какво ще ти се случи Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil alien alien alien alien alien pirat pirat pirat pirat pirat drunken drunken drunken drunken drunken
MilayCyrus
MilayCyrus
Много Напредва
Много Напредва

Брой мнения : 149
Join date : 06.01.2010

Върнете се в началото Go down

jivotno.com - Page 2 Empty Re: jivotno.com

Писане  nola01 Съб Мар 06, 2010 9:42 am

MilayCyrus написа:
nola01 написа:
tomito991 написа:
nola01 написа:iskam da stana izvestno jivotno moeto e www.jivotno.com/belinda krasavica
molq vi admini,poradvaite mi se Like a Star @ heaven

темата не е за тук а и пиши с български букви
ти пък,едва полу новак-хлапак се отваря!!! tongue tongue tongue не съм на потчинение,ясно путке номет 3 (след майли и Ейт не знам си къф) affraid pig pig pig

Разкарай се пиленце от форума че не знам какво ще ти се случи Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil alien alien alien alien alien pirat pirat pirat pirat pirat drunken drunken drunken drunken drunken
о,6те се наака6,ясно(пиленце) Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing хайде,дрискай в памперса lol!
nola01
nola01
Много Напредва
Много Напредва

Брой мнения : 110
Join date : 22.01.2010

http://www.kefche.com

Върнете се в началото Go down

jivotno.com - Page 2 Empty Re: jivotno.com

Писане  nola01 Съб Мар 06, 2010 9:43 am

Eight Below написа:
nola01 написа:
Eight Below написа:Еми форума не е твой!Тя може да пише нещо и ако Модераторите видят че е нещо обидно или нещо такова ще заключат темата(така мисля де Very Happy)В по миналата тема почна да я обиждаш като и казваше бебе и такива!Престани вече!!! Evil or Very Mad Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
аз ко да напрая,та нали има аватар бебе!?ако ти стиска вкай ми коте заради аватара tongue

Еми тя може да си слага какъвто иска аватар! Exclamation Както и аз и много други!!
ми да,кой ви ограни4ава Exclamation
nola01
nola01
Много Напредва
Много Напредва

Брой мнения : 110
Join date : 22.01.2010

http://www.kefche.com

Върнете се в началото Go down

jivotno.com - Page 2 Empty Re: jivotno.com

Писане  Eight Below Вто Мар 09, 2010 10:42 am

nola01 написа:
MilayCyrus написа:
nola01 написа:
tomito991 написа:
nola01 написа:iskam da stana izvestno jivotno moeto e www.jivotno.com/belinda krasavica
molq vi admini,poradvaite mi se Like a Star @ heaven

темата не е за тук а и пиши с български букви
ти пък,едва полу новак-хлапак се отваря!!! tongue tongue tongue не съм на потчинение,ясно путке номет 3 (след майли и Ейт не знам си къф) affraid pig pig pig

Разкарай се пиленце от форума че не знам какво ще ти се случи Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil alien alien alien alien alien pirat pirat pirat pirat pirat drunken drunken drunken drunken drunken
о,6те се наака6,ясно(пиленце) Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing хайде,дрискай в памперса lol!

Хахах, леле. Толкова не съм се смяла от много време насам! Благодаря ти много. Хахах, аз ако съм пу*ка, не знам ти каква си!? Smile


Последната промяна е направена от Eight Below на Вто Мар 29, 2011 11:00 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Eight Below
Eight Below
Приятелче
Приятелче

Брой мнения : 86
Join date : 31.01.2010
Местожителство : Испания

Върнете се в началото Go down

jivotno.com - Page 2 Empty Re: jivotno.com

Писане  MilayCyrus Чет Апр 08, 2010 8:51 am

съгласна не можеш да убишдаш всички заради твоите проблеми.И това, че аз и Eighit Below сме еднакви на ме убижда а ме радва,защото аз много я харесвам! Razz Razz Razz


Последната промяна е направена от MilayCyrus на Пет Апр 09, 2010 8:09 am; мнението е било променяно общо 1 път
MilayCyrus
MilayCyrus
Много Напредва
Много Напредва

Брой мнения : 149
Join date : 06.01.2010

Върнете се в началото Go down

jivotno.com - Page 2 Empty Re: jivotno.com

Писане  nola01 Чет Апр 08, 2010 5:34 pm

MilayCyrus написа:съгласна не можеш да убишдаш всички саради твоите проблеми.И това, че аз и Eighit Below сме еднакви на ме убижда а ме радва,защото аз много я харесвам! Razz Razz Razz
1.не се пише саради,а заради!
2.не се пише на,а не!
3.Нямам проблеми!(за разлика от някой...)
4.Не е нужно да ми казваш,че я хересваш!Ако ти или тя(ейт...)беше мъж,до сега да сте станали гаджета! tongue
nola01
nola01
Много Напредва
Много Напредва

Брой мнения : 110
Join date : 22.01.2010

http://www.kefche.com

Върнете се в началото Go down

jivotno.com - Page 2 Empty Re: jivotno.com

Писане  MilayCyrus Пет Апр 09, 2010 8:12 am

ти можеш да поправиш другите, ама себеси не. Laughing Laughing Laughing Laughing
MilayCyrus
MilayCyrus
Много Напредва
Много Напредва

Брой мнения : 149
Join date : 06.01.2010

Върнете се в началото Go down

jivotno.com - Page 2 Empty Re: jivotno.com

Писане  nola01 Пет Апр 09, 2010 8:38 am

MilayCyrus написа:ти можеш да поправиш другите, ама себеси не. Laughing Laughing Laughing Laughing
Ем,това са правописни грешки,бебе pig
nola01
nola01
Много Напредва
Много Напредва

Брой мнения : 110
Join date : 22.01.2010

http://www.kefche.com

Върнете се в началото Go down

jivotno.com - Page 2 Empty Re: jivotno.com

Писане  MilayCyrus Пет Апр 09, 2010 8:45 am

ти сляпа ли си или какво
MilayCyrus
MilayCyrus
Много Напредва
Много Напредва

Брой мнения : 149
Join date : 06.01.2010

Върнете се в началото Go down

jivotno.com - Page 2 Empty Re: jivotno.com

Писане  nola01 Съб Апр 10, 2010 10:33 am

MilayCyrus написа:ти сляпа ли си или какво
Ти как мислиш,щом ти отговарям не съм!A,да!Аватара ти!Нов е,аз какво да направя!?!Аз просто ти викам бебе,не,че има нещо общо с аватара...
nola01
nola01
Много Напредва
Много Напредва

Брой мнения : 110
Join date : 22.01.2010

http://www.kefche.com

Върнете се в началото Go down

jivotno.com - Page 2 Empty Re: jivotno.com

Писане  MilayCyrus Съб Апр 10, 2010 1:56 pm

не е заради аватара, а зара ди това, че сигурно си на 8 а аз съм на 16 тъй че не се прави на интересна
MilayCyrus
MilayCyrus
Много Напредва
Много Напредва

Брой мнения : 149
Join date : 06.01.2010

Върнете се в началото Go down

jivotno.com - Page 2 Empty Re: jivotno.com

Писане  MilayCyrus Съб Апр 10, 2010 6:50 pm

а и всеки знае че си бебе което чака да се напапка и плачееееееееее Twisted Evil
MilayCyrus
MilayCyrus
Много Напредва
Много Напредва

Брой мнения : 149
Join date : 06.01.2010

Върнете се в началото Go down

jivotno.com - Page 2 Empty Re: jivotno.com

Писане  nola01 Съб Апр 10, 2010 7:17 pm

MilayCyrus написа:а и всеки знае че си бебе което чака да се напапка и плачееееееееее Twisted Evil
Че що да не ям?Ти и ти с безкусните си шеги... Laughing
nola01
nola01
Много Напредва
Много Напредва

Брой мнения : 110
Join date : 22.01.2010

http://www.kefche.com

Върнете се в началото Go down

jivotno.com - Page 2 Empty Re: jivotno.com

Писане  nola01 Съб Апр 10, 2010 7:18 pm

MilayCyrus написа:не е заради аватара, а зара ди това, че сигурно си на 8 а аз съм на 16 тъй че не се прави на интересна
На 9 съм,тъпачке Laughing
nola01
nola01
Много Напредва
Много Напредва

Брой мнения : 110
Join date : 22.01.2010

http://www.kefche.com

Върнете се в началото Go down

jivotno.com - Page 2 Empty Re: jivotno.com

Писане  Eight Below Вто Май 11, 2010 10:58 pm

nola01 написа:
MilayCyrus написа:не е заради аватара, а зара ди това, че сигурно си на 8 а аз съм на 16 тъй че не се прави на интересна
На 9 съм,тъпачке Laughing

Божее!Дрисла на 9 ми се отваря!Страх ме е!Кво ли ше ми напрай..Я са земи в ръце!Мн по-голяма съм от теб както и Майли!На голяма ми се прайш ама ако ме видиш наживо ше се насереш,а и вече не ми пука кво говориш,за мен,защото 1-во нема да влезам в форума и 2-ро вече немам животно,че да се разбправям с тебе!Просто защитавам приятелите си,ясно?Ти си 9 годишно лапи и ми са прайш на мн по-голяма от мене,а всъщност си бебе...Тва че знаиш да обиждаш не те прай по-голяма,просто ума ти стига толкова!Ако вече си беше научила урока немаше да прайш тъй,а и ако беше по-умна от нас с Майли щеше да отстъпиш!След0вателн0 ни70 си по-умна от нас нито нищо!Знаим мн повече неща от тебе и ти си живееш в твой си свят,земи се в ръце и се върни в реалността,нищо др нема да ти кажа!!!
Eight Below
Eight Below
Приятелче
Приятелче

Брой мнения : 86
Join date : 31.01.2010
Местожителство : Испания

Върнете се в началото Go down

jivotno.com - Page 2 Empty Re: jivotno.com

Писане  nola01 Чет Май 13, 2010 10:10 am

Eight Below написа:
nola01 написа:
MilayCyrus написа:не е заради аватара, а зара ди това, че сигурно си на 8 а аз съм на 16 тъй че не се прави на интересна
На 9 съм,тъпачке Laughing

Божее!Дрисла на 9 ми се отваря!Страх ме е!Кво ли ше ми напрай..Я са земи в ръце!Мн по-голяма съм от теб както и Майли!На голяма ми се прайш ама ако ме видиш наживо ше се насереш,а и вече не ми пука кво говориш,за мен,защото 1-во нема да влезам в форума и 2-ро вече немам животно,че да се разбправям с тебе!Просто защитавам приятелите си,ясно?Ти си 9 годишно лапи и ми са прайш на мн по-голяма от мене,а всъщност си бебе...Тва че знаиш да обиждаш не те прай по-голяма,просто ума ти стига толкова!Ако вече си беше научила урока немаше да прайш тъй,а и ако беше по-умна от нас с Майли щеше да отстъпиш!След0вателн0 ни70 си по-умна от нас нито нищо!Знаим мн повече неща от тебе и ти си живееш в твой си свят,земи се в ръце и се върни в реалността,нищо др нема да ти кажа!!!
Aри,ве путке или кват си там!Не ми пука,че си защтитаваш Майлиту ти смайли,чу ли ма тапачке!(и за тебе са отнася Майли не знам си ква си)!
nola01
nola01
Много Напредва
Много Напредва

Брой мнения : 110
Join date : 22.01.2010

http://www.kefche.com

Върнете се в началото Go down

jivotno.com - Page 2 Empty Re: jivotno.com

Писане  Slava2 Чет Юни 03, 2010 2:01 pm

АБЕ ТЯ ТАЯ nola1 СЕ Е ПОБЪРКАЛА ТРЯБВА ДА Я ПРАТИМ В ЛУДНИЦАТА Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken

Slava2
Новаче Хлапаче
Новаче Хлапаче

Брой мнения : 9
Join date : 02.06.2010

Върнете се в началото Go down

jivotno.com - Page 2 Empty Re: jivotno.com

Писане  nola01 Пет Юни 04, 2010 10:31 am

Slava2 написа:АБЕ ТЯ ТАЯ nola1 СЕ Е ПОБЪРКАЛА ТРЯБВА ДА Я ПРАТИМ В ЛУДНИЦАТА Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken
Я не се отваряй,че и си новаче-хлапаче и се отваря!А и аз съм малка за лудницата,където влизат хора,които се държат странно удрят и насилват...А не които пишат във форумите! tongue
nola01
nola01
Много Напредва
Много Напредва

Брой мнения : 110
Join date : 22.01.2010

http://www.kefche.com

Върнете се в началото Go down

jivotno.com - Page 2 Empty Re: jivotno.com

Писане  Slava2 Пет Юни 04, 2010 12:36 pm

ако обичаш не ми пиши от 5 без 15 до края на вечерта защото имам концерт ще пея аз съм от Добрич и няма да мога да пиша

Slava2
Новаче Хлапаче
Новаче Хлапаче

Брой мнения : 9
Join date : 02.06.2010

Върнете се в началото Go down

jivotno.com - Page 2 Empty Re: jivotno.com

Писане  firedog123 Пет Юли 16, 2010 7:53 pm

nola01 написа:
Slava2 написа:АБЕ ТЯ ТАЯ nola1 СЕ Е ПОБЪРКАЛА ТРЯБВА ДА Я ПРАТИМ В ЛУДНИЦАТА Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken
Я не се отваряй,че и си новаче-хлапаче и се отваря!А и аз съм малка за лудницата,където влизат хора,които се държат странно удрят и насилват...А не които пишат във форумите! tongue

И какво като е новаче хлапаче всеки е бил ти си вдигнала три звезди с безполезни мнения.
firedog123
firedog123
Много Напредва
Много Напредва

Брой мнения : 154
Join date : 02.11.2009

https://jivotno.canadian-forum.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

jivotno.com - Page 2 Empty Re: jivotno.com

Писане  nola01 Съб Юли 17, 2010 4:04 pm

firedog123 написа:
nola01 написа:
Slava2 написа:АБЕ ТЯ ТАЯ nola1 СЕ Е ПОБЪРКАЛА ТРЯБВА ДА Я ПРАТИМ В ЛУДНИЦАТА Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken
Я не се отваряй,че и си новаче-хлапаче и се отваря!А и аз съм малка за лудницата,където влизат хора,които се държат странно удрят и насилват...А не които пишат във форумите! tongue

И какво като е новаче хлапаче всеки е бил ти си вдигнала три звезди с безполезни мнения.
Безполезни мнения са за шантавата ти тиква! drunken
nola01
nola01
Много Напредва
Много Напредва

Брой мнения : 110
Join date : 22.01.2010

http://www.kefche.com

Върнете се в началото Go down

jivotno.com - Page 2 Empty Re: jivotno.com

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите